SŁUPSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

W SŁUPSKU

UL. SZCZECIŃSKA 99 76-200 SŁUPSK

OGŁASZA NABÓR NA

wolne stanowisko pracy: pracownik ds. organizacji sportu, rekreacji i turystyki

w wymiarze etatu: pełnym

Nabór dotyczy zatrudnienia: na czas nieokreślony.

Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku zastrzega, że z wybranym w wyniku naboru kandydatem, zamiast umowy o pracę na czas nieokreślony, może zawrzeć umowę o pracę na czas określony.

1. Wymagania niezbędne:

a. obywatelstwo polskie,

b. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

c. kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz powinien cieszyć się nieposzlakowaną opinią,

d. wykształcenie wyższe - co najmniej 2 letni staż pracy lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej o zbliżonym charakterze,

e. biegła umiejętność obsługi komputera pakietu Office - Excel, Word,

f. pracownik samorządowy zatrudniony na powyższym stanowisku nie może wykonywać dodatkowych zajęć tożsamych, pozostających w sprzeczności lub związanych z zajęciami, które wykonuje w ramach obowiązków służbowych, wywołujących uzasadnione podejrzenie o stronniczość lub interesowność.

2. Wymagania dodatkowe:

  1. umiejętność organizacji czasu pracy,

  2. umiejętność radzenia sobie w sytuacji stresu,

  3. umiejętność podejmowania decyzji,

  4. odpowiedzialność,

  5. kreatywność,

  6. rzetelność,

  7. umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  8. mile widziana znajomość języka angielskiego.

3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

Ważniejsze zadania:

  1. nadzór i koordynacja działalności w zakresie sportu, rekreacji i turystyki,

  2. prowadzenie i nadzór merytoryczny związany z udziałem, rozliczaniem dotacji celowych w zakresie kultury fizycznej i turystyki przyznawanych zgodnie z ustawą o pożytku publicznym i o wolontariacie,

  3. współpraca ze stowarzyszeniami i klubami sportowymi oraz organizacjami turystycznymi,

  4. współpraca z organami administracji rządowej i samorządowej w zakresie kultury fizycznej i sportu,

  5. obsługa zadań związanych z systemem stypendiów sportowych oraz realizacji procedur związanych z ich uruchamianiem i rozliczaniem,

  6. przygotowywanie odpowiedzi na interpelacje radnych dotyczące kultury fizycznej i sportu,

  7. opracowywanie projektów uchwał i zarządzeń w zakresie kultury fizycznej i sportu,

  8. sporządzanie sprawozdań z wykonania uchwał Rady Miejskiej,

  9. przygotowywanie materiałów i informacji na potrzeby Prezydenta Miasta oraz Komisji Edukacji,

  10. prowadzenie zbiorczej sprawozdawczości w zakresie wykorzystania bazy sportowej,

  11. współpraca z kierownikami obiektów sportowych zarządzanych przez jednostkę, w zakresie oferty sportowo – rekreacyjnej miasta Słupska oraz wprowadzania nowych produktów na rynek.

4. Wymagane dokumenty:

  1. życiorys (CV) z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,

  2. list motywacyjny,

  3. dokumenty poświadczające wykształcenie (kserokopie dyplomów lub zaświadczeń o stanie odbytych studiów),

  4. kserokopie świadectw pracy,

  5. kwestionariusz osobowy opatrzony własnoręcznym podpisem,

  6. podpisane oświadczenia o korzystaniu z pełni praw publicznych, o niekaralności, o stanie zdrowia,

  7. inne dokumenty poświadczające dodatkowe kwalifikacje i umiejętności (kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, referencje),

  8. kserokopia dowodu osobistego (str. 1 i 2),

  9. oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Dziale Kadr SOSiR ul. Szczecińska 99 76-200 Słupsk, pokój nr 10, albo pocztą na adres SOSiR z dopiskiem:

Nabór na stanowisko ds. organizacji sportu, rekreacji i turystyki”, w terminie do dnia 20 czerwca 2017 r.

Aplikacje, które wpłyną do SOSiR po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.sosirslupsk.naszbip.pl,

na tablicy informacyjnej w budynku SOSiR w Słupsku, ul. Szczecińska 99.

List motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego w SOSiR w Słupsku zostaną dołączone do jego akt osobowych.

Dokumenty pozostałych kandydatów nie będą odsyłane, natomiast będą one przechowywane przez okres dwóch lat w Dziale Kadr SOSiR w Słupsku.

Po upływie tego okresu dokumenty kandydatów zostaną przekazane do archiwum zakładowego (Rozporządzenie PRM z 18.01.2011 r., Dz. U. Nr 14, poz. 67).

W miesiącu kwietniu 2017 r. wskaźnik osób niepełnosprawnych w SOSiR w Słupsku w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych wynosił 10,15 %.

InformacjeInformacje:

Liczba wyświetleń: 600

Udostępniono dnia: 05.06.2017 11:03

Dokument wprowadził:
admin

Dokument opublikował:
admin

Dokument wytworzył:
Mirosława Rodak

Drukuj dokument

Historia publikacjiHistoria publikacji:
  • 03.07.2017, Administrator: Dodanie załącznika Załącznik Nr 7 do Regulaminu Naboru-3
  • 03.07.2017, Administrator: Edycja dokumentu Pracownik ds. organizacji sportu, rekreacji i turystyki
  • 05.06.2017, Administrator: Dodanie załącznika oświadczenie
  • 05.06.2017, Administrator: Dodanie załącznika kwestionariusz osobowy
  • 05.06.2017, Administrator: Edycja dokumentu Pracownik ds. organizacji sportu, rekreacji i turystyki
  • 05.06.2017, Administrator: Utworzenie dokumentu pracownik ds. organizacji sportu, rekreacji i turystyki